Panteón Olympanov z rýdzeho zlata!

Symboly a moc všetkých bohov Olympu do Vašej ruky

Pre každého milovníka numizmatiky a obdivovateľa antickej gréckej mytológie predstavujeme nevídanú príležitosť urobiť Vašu kolekciu kompletnú! Teraz máte možnosť získať najcennejšiu mincu celej kolekcie. Exkluzívnu mincu s 12 symbolmi bohov Olympu!

Táto originálna oficiálna minca je vyrazená z rýdzeho zlata 999/1000, jej hmotnosť je 1,20 gramu a priemer je 18 milimetrov. Jej nominálna hodnota je 100 frankov CFA. Minca je spracovaná v najvyššej mincovej kvalite Proof a je razená lešteným razidlom. Hodnotu zlatej pamätnej mince zvyšuje aj striktná limitácia - iba 1000 kusov pre celý svet.

Táto minca nie je iba hodnotným kúskom z drahého kovu, ale má aj silný význam. Každý z dvanástich symbolov na minci reprezentuje jedného z bohov Olympu. Od vládcu nebies a hromovládcu Dia po múdru Aténu. Spoločne vytvárajú jednotu a harmóniu jedným vzácnym klenotom. Máte tak doslova moc a silu bohov vo svojej ruke.

Uprostred mince môžete vidieť „Vergina sun“, lúčovitý symbol slnka, ktorý sa prvýkrát objavil v starovekom gréckom umení z obdobia medzi 6. a 2. storočím pred naším letopočtom. 16 lúčov symbolizuje 12 bohov Olympu a 4 elementy.

Po obvode mince je vyrazený veľmi známy antický symbol - meander. Bol pomenovaný podľa 250 míľ dlhej rieky Meander. Jej neprerušovaný, vzájomne sa prelínajúci vzor z nej urobil symbol nekonečna alebo večného toku vecí. Zároveň je symbol meandra často spájaný s priateľstvom, láskou a oddanosťou, ktorá nikdy nekončí.

Na svete je iba 1000 exemplárov tejto mince, neváhajte teda s objednávkou tejto prekrásnej a symbolicky silnej mince.

Áno, objednávam si zlatú mincu 12 Olympanov za cenu 189,95 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 30 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Peniaze nezasielam dopredu, produkt bude hradený pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Nepodstupujem tým žiadne riziko, produkt môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bol produkt zakúpený. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Ponuka platí do 31. decembra 2024 alebo do vypredania zásob. Kompletné obchodné podmienky nájdete na www.narodnapokladnica.sk. Ako náš existujúci zákazník ste boli informovaní o spracúvaní Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje a v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze zlato 999/1000
Priemer:
18 mm
Hmotnosť:
1,20 g
Kvalita:
Najvyššia mincová kvalita - Proof
Nominálna hodnota:
100 frankov CFA
Krajina pôvodu:
Kongo
Rok emisie:
2023
Limitácia:
1000 ks celosvetovo