Spolu s Vašou pamätnou medailou „100. rokov československej meny“ Vám bol úplne zadarmo zaslaný nový elegantný numizmatický zakladač venovaný 100. výročiu československej meny.

Pokiaľ si prajete doplniť si tento jedinečný zakladač zostavený a vydaný pri príležitosti významného výročia o ďalšie pamätné medaily, môžete tak učiniť práve teraz! Nepremeškajte príležitosť objednať si prvú pamätnú medailu, repliku slávnej "10koruny T. G. Masaryka z roku 1928" zušľachtenú rýdzim striebrom a razenú v najvyššej kvalite, ktorú Vám ponúkame iba za €19,95, pričom poštovné platíme za Vás.

Objednávkou si zároveň zabezpečíte miesto na rezervačnom zozname, čím získate aj právo vyzbierať všetky medaily do zakladača.

Doterajší záujem o túto vzácnu spomienku na jednu z najdôležitejších udalostí našich dejín prekonal všetky naše očakávania. Odporúčame preto objednať hneď, pred tým, než bude pamätná medaila "10koruna T. G. Masaryka z roku 1928" úplne vypredaná.

Kolekcia „100 rokov československej meny“

Objednaním medaily „10koruna T. G. Masaryka z roku 1928“ si zaistíte právo vyzbierať ďalšie 4 medaily zušľachtené striebrom alebo 24-karátovým zlatom, patriace do numizmatického albumu, ktorý ste získali od Národnej Pokladnice zadarmo.

Ďalšie numizmaty sú inšpirované najvzácnejšími československými mincami. Tieto medaily, razené v najvyššej kvalite razby, budete dostávať približne v mesačných intervaloch za cenu € 39,95 (+ € 3,95 poštovné a balné), každú spolu s Certifikátom autentickosti.

Ďalšie numizmaty a jedinečný numizmatický album k ich uloženiu

Nepodstupujete žiadne riziko, zbieranie môžete kedykoľvek ukončiť. Dokonca môžete každú medailu vrátiť do 14 dní od jej prijatia, pričom Vám Národná Pokladnica vráti nákupnú cenu medaily.

Áno, chcem začať zbierať medaily zo zbierky „100. výročie československej meny“. Objednávam si prvú medailu "Replika 10koruna T. G. Masaryka z roku 1928" za cenu iba € 19,95 vrátane poštovného a balného. Peniaze nezasielam dopredu, medaila "Replika 10koruna T. G. Masaryka z roku 1928" zušľachtená rýdzim striebrom bude hradená pri odbere dobierky poštovnému doručovateľovi. Pokiaľ si medailu ponechám, objednám si tak ďalšie numizmaty zušľachtené striebrom alebo zlatom z kolekcie 100. výročie československej meny. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu € 39,95 (+ € 3,95 poštovné a balné). Každú medailu môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola medaila zakúpená. Zbieranie medailí z kolekcie 100. výročie československej meny môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31.12. 2020, pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku medailí z kolekcie 100. výročie československej meny a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie medaily z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Meď a nikel
Zušľachtenie:
Rýdze striebro a 24-karátové zlato
Kvalita:
Najvyššia kvalita razby
Priemer:
40 mm
Hmotnosť:
27,9 g
Krajina:
Slovensko
Rok razby:
2020