Modrý Maurícius v čistom striebre

Najznámejšia známka sveta!

Modrý Maurícius je medzi nefilatelistami zrejme najznámejšou, a zároveň jednou z najcennejších poštových známok sveta. Už v roku 1847 vydala vtedajšia anglická kolónia Maurícius svoju prvú poštovú známku. Známka modrej farby s nominálnou hodnotou 2 pence bola vydaná spolu so známkou červenej farby (červený Maurícius) s nominálnou hodnotou 1 penny 20. septembra 1847 na ostrove Maurícius. Najvzácnejšie exempláre sú však tie, ktoré sú nalepené na obálke.

Počas prvej emisie bolo vydaných iba 500 exemplárov tejto dvojcentovej známky. Dodnes je považovaná nielen filatelistami, ale aj laickou verejnosťou za najznámejšiu známku sveta. V ľavej časti známky je vytlačené spojenie „POST OFFICE” namiesto obvyklého termínu „POST PAID“. Vďaka tejto zvláštnosti sa stala jednou z najvyhľadávanejších zberateľských známok. Dnes existujú iba štyri nepoužité a osem použitých exemplárov na celom svete.

Národná Pokladnica pripravila numizmatickú lahôdku, v podobe špeciálneho strieborného numizmatu s autentickým vyobrazením Modrého Maurícia.

Replika známky Modrý Maurícius je razená z čistého striebra v najvyššej kvalite razby – lešteným razidlom. Svojím prekrásne spracovaným designom reliéfu aj rozmermi je takmer zhodná so slávnym originálom, ktorý bol v roku 2011 vydražený neznámym kupcom za rekordnú čiastku – takmer 1 milión eur!

Získajte svoj numizmt Modrý Maurícius teraz za výnimočnú zvýhodnenú cenu len € 24,95 (namiesto € 44,95) a poštovné neplatíte!

Najcennejšie známky sveta v čistom striebre!

Kolekcia „Najcennejšie známky sveta“ je unikátnou zbierkou replík najznámejších a najcennejších poštových známok sveta. Spolu s touto kolekciou sa zároveň ponoríte do magického sveta filatelie a zoznámite sa so zaujímavou históriou a osudmi najznámejších známok sveta – počnúc populárnym Modrým Mauríciom, cez najdrahšiu Jednocentovú Britskú Guyanu, až po najstaršiu One Penny Black. Všetky repliky známok sú unikátne svojím perfektným spracovaním a razbou v najvyššej kvalite – lešteným razidlom.


Cena každej ďalšej repliky v kolekcii je € 44,95 (+ € 3,95 poštovné a balné).

V rámci kolekcie dostanete CELKOM ZADARMO:

  • Certifikát autentickosti ku každej medaile zaručujúci rýdzosť drahého kovu a kvalitu vyhotovenia
  • Elegantnú drevenú kazetu pre bezpečné uchovanie Vašej zbierky
  • Osvedčenie o vlastníctve
  • Zberateľské rukavice pre šetrné zaobchádzanie s numizmatom
  • Sprievodnú brožúru o striebre s cennými informáciami zo sveta numizmatiky a filatelie

Áno, chcem začať zbierať strieborné emisie Najcennejšie známky sveta. Objednávam si prvú emisiu Modrý Maurícius za zvýhodnenú cenu iba € 24,95 vrátane poštovného a balného (namiesto € 44,95). Peniaze nezasielam dopredu, emisia Modrý Maurícius z čistého striebra 999/1000 bude hradená pri odbere dobierky poštovnému doručovateľovi. Pokiaľ si emisiu Modrý Maurícius ponechám, objednám si tak ďalšie strieborné emisie z kolekcie Najcennejšie známky sveta. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu € 44,95 (+ € 3,95 poštovné a balné). Každú striebornú emisiu môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola pamätná emisia zakúpená. Zbieranie pamätných strieborných emisií z kolekcie Najcennejšie známky sveta môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31. 12. 2019, pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku strieborných emisií z kolekcie Najcennejšie známky sveta a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie emisie z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Čisté striebro 999/1000
Kvalita:
Leštené razidlo
Hmotnosť:
6 g
Rozmery:
21x24 mm
Rok:
2018
Limitácia:
2000 zbierok