Veľká päťka, čiže Big Five, je pre väčšinu známym pojmom. Označuje päť nebezpečných,
ale zároveň aj ohrozených zvierat Afriky. Do tejto skupiny patrí lev, leopard, nosorožec, slon a byvol.

A práve majestátny byvol je znázornený na minci vyrazenej do 5-tich uncí čistého striebra 999/1000, ktorú teraz môžete vlastniť aj Vy! Neváhajte, veľmi nízka limitácia mince činí len 999 kusov pre zberateľov na celom svete!

Už pri prvom pohľade na mincu si môžete všimnúť extrémne vysokého reliéfu, ktorý vytvára 3D efekt. Impozantný priemer 50 mm nechá vyniknúť všetkým detailom.

Táto africká perla numizmatiky v kvalite Antique finish má extrémne nízku limitáciu, len 999 kusov pre celý svet! Uložená je v luxusnom, masívnom drevenom boxe spoločne s Certifikátom autentickosti, ktorý Vám bližšie priblíži autora návrhu mince aj samotný príbeh byvola z Veľkej päťky.

Rezerváciou získate:

  • 155,50 gramov rýdzeho striebra 999/1000
  • Extrémne vysoký reliéf vytvárajúci 3D efekt
  • Impozantný priemer 50 mm, ktorý nechá vyniknúť všetkým detailom
  • Numizmatický skvost v kvalite Antique finish
  • Mincu s nízkou limitáciou, len 999 kusov pre celý svet!
  • Luxusný drevený box

Staňte sa aj Vy hrdým majiteľom mince s motívom jedného z najnebezpečnejších zvierat. Numismat vďaka svojmu extrémnemu reliéfu doslova ožíva!

Veľká päťka čiže Big Five, je známe súslovie a pre väčšinu veľmi známy pojem. Nie všetci už ale vedia, čo tieto slová znamenajú. Túto frázu si vymysleli tzv. White hunters - bieli lovci. White hunters takto pomenovávali päť zvierat z Afriky, ktorých je podľa ich názoru najťažšie uloviť pri pešom love. Zvieratá, ktoré do tohto "zoznamu" zaradili, patria naozaj medzi nebezpečné, avšak najmä pre ľudí, ktorí sa k nim nesprávajú tak ako by mali. Jedná sa o leva, leoparda, byvola kaferského, nosorožca a slona.

Áno, objednávam si striebornú mincu s Byvolom z Velkej pätky € 699 (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 30 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Peniaze nezasielam dopredu, minca bude hradená pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Nepodstupujem tým žiadne riziko, mincu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola minca zakúpená. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Ponuka platí do vypredania zásob. Kompletné obchodné podmienky nájdete na www.narodnapokladnica.sk. Ako náš existujúci zákazník ste boli informovaní o spracúvaní Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje a v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Špecifikácia
Kov:
Striebro 999/1000
Priemer:
50 mm
Hmotnosť:
155,5 g
Kvalita:
Antique Finish
Nominálna hodnota:
5000 Frankov
Krajina pôvodu:
Pobrežie slonoviny
Rok emisie:
2020
Limitácia:
999 kusov