Spoločný reverz medailí

Kto by nepoznal Rozprávanie o psíkovi a mačičke? Spoločné dielo bratov Čapkovcov, na ktorom od roku 1929 vyrástlo už niekoľko generácií, asi netreba bližšie predstavovať. Kúzelná rozprávková kniha o ilustrovaných zvieracích postavičkách sa preslávila natoľko, že vyšla v niekoľkých svetových jazykoch. Majú ale jedno spoločné – obálku s nezameniteľnou Čapkovou kresbou oboch rozprávkových protagonistov. Tento milý motív, ktorý má od detstva nezmazateľne v pamäti mnoho z nás, zdobia aj naše pamätné medaily.

Sada pamätných medailí venovaná bratom Čapkovcom obsahuje dve medaily vyhotovené zo základného mincového kovu, ktoré boli navyše zušľachtené rýdzim striebrom 999/1000. Pamätná medaila s Josefom Čapkom je s hmotnosťou cca 19 gramov s priemerom cca 39 milimetrov. Medaila s Karlom Čapkom dosahuje cca 20 gramov s priemerom cca 39 milimetrov. Obe sú vyhotovené v obľúbenej kvalite Antique Finish, ktorá im dodáva starobylý ráz.

Každý averz vyobrazuje portrét jedného z bratov spoločne s ich autogramami a základnými biografickými údajmi. Sada pamätných medailí má veľmi striktnú limitáciu iba 500 kusov celosvetovo.

Sada dvoch pamätných medailí vyobrazujú Josefa a Karla Čapka zušľachtených rýdzim striebrom 999/1000

Objednávkou získate:

  • Sadu dvoch pamätných medailí
  • Zušľachtenie rýdzim striebrom 999/1000
  • Striktnú limitácia – 500 sád
  • Obľúbenú kvalitu Antique Finish

Sada pamätných medailí Vám príde v elegantnom balení spoločne s Certifikátom autentickosti. Nájdete ju iba v ponuke Národnej Pokladnice, inde ju hľadať nemusíte.


Dvojicu bratov a ich odkaz českej kultúre si český národ pripomína dodnes. V Malých Svätoňoviciach, kde sa Karel Čapek narodil a so súrodencami strávil detstvo, stojí súsošie bratov. Nachádza sa tu aj Múzeum bratov Čapkovcov. V Prahe pripomína bratov pomník na Námestí mieru, ale aj základná škola aj gymnázium nesúce pomenovanie  Bratří Čapkov. Na mnohých miestach Českej republiky nesú ulice meno Bratří Čapkov. Vy si spoločne s nami môžete oboch bratov pripomínať sadou pamätných medailí z rýdzeho striebra!

Áno, objednávam si sadu medailí Bratia Čapkovia za cenu 59,90 € (+ 4,99 poštovné a balné). Cenu sady je možné uhradiť naraz alebo vo forme 2 bezúročných mesačných splátok, 2x 29,95 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Nepodstupujem tým žiadne riziko, mincu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Základný mincovný kov
Zušľachtenie:
Ag 999/1000
Priemer:
2 x cca 39 mm
Hmotnosť:
2 x cca 19 g
Kvalita:
Antique Finish
Rok emisie:
2022
Limitácia:
500 sád