Máme pre Vas ďalší námet na rýdzo vianočný darček. Predstavujem vám Zázrak v Betleheme, našu krásnu vianočnú mincu pre nadchádzajúce sviatky.

Rýdzim zlatom zušľachtená minca zobrazuje Jezuliatko, Pannu Máriu a svätého Jozefa v Betleheme na tradičnom kolorovanom obraze. Pravého ducha Vianoc dopĺňa Betlehemská hviezda zasadená do mince v podobe krištáľu Swarovski.

AVERS REVERS
Averz mince v zrkadlovom lesku odráža nominálnu hodnotu, rok a krajinu pôvodu emisie. Okružie reverznej strany je zušľachtené rýdzim zlatom. Ústredný motív, Svätá rodina, je vďaka technológii zvanej tampotlač vyobrazená v sýtych farbách a verných odtieňoch.
(O tampónovej tlači se viacej dozviete vo vedľajšej záložke)

Túto emisiu ponúka exkluzívne iba Národná Pokladnica. Limitácia je striktne stanovená na 3999 kusov. Razba v najvyššej mincovej kvalite má podobné vlastnosti ako zrkadlo. Od mince odrazené svetlo vytvára pod rôznymi uhlami farebné efekty.

Vianočná minca si zaslúžia aj vianočné balenie. Černá farba tematiickej eleganej kazety symbolizuje oblohu na které právě proléta Betlehemská hviezda. K minci nálůeží takle Certifikát autenticknosti.

Vianočná minca zušľachtená rýdzim zlatom a parciálnym kolorovaním

Objednávkou získate:

  • Vianočnú mincu zušľachtenú rýdzim zlatom a parciálnym kolorovaním
  • Krištál Swarowski
  • Istotu veľmi nízkej limitácie, len 3999 kusov
  • Záruku najvyššej mincovej kvality (Proof)
  • Delikátne vianočné balenie a Certifikát autentickosti

Poprajte veselé Vianoce touto originálnou mincou s vloženým Swarovski krištáľom v tvare hviezdy a urobte radosť pod vianočným stromčekom nielen svojim blízkym.

Vianočná minca patrí medzi najžiadanejšie razby celého roka. Tá naša je za veľmi priaznivú cenu. Zaistite si včasnou objednávkou jeden z iba 3999 kusov!

Tampónová tlač

Tampónová tlač je tlačový proces, ktorým môžeme preniesť 2-D obraz na 3-D objekt (napríklad Naša vianočná minca). To sa deje pomocou nepriameho hĺbkotlačového procesu. Obraz sa prevádza z tlačovej dosky cez silikónový nosič, tzv. tampón, na plochu mince.

Používa sa v mnohých priemyselných odvetviach – automobilový priemysel, propagačné výrobky, oblečenie, elektronika, elektrické spotrebiče, zdravotníctvo, športové potreby a hračky.
Napriek tomu, že táto technológia nie je nijako nová, v numizmatike sa začala využívať neskôr s tým, ako rastie záujem o netradične spracované mince a medaily.

Vďaka tvarovej prispôsobivosti tampónu je možné preniesť obrázok prakticky akéhokoľvek tvaru (plochý, valcový, guľový, textúra, konkávny povrch, vypuklý povrch, zložité uhly).

Áno, objednávam si numizmat Zázrak v Betleheme za cenu € 49,95 (+ € 4,99 poštovné a balné). Nepodstupujem tým žiadne riziko, zásielku môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. Najneskôr do 14 dní mi bude odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Základný
Zušľachtenie:
Rýdze zlato (Au 999/1000)
Priemer:
38,61 mm
Hmotnosť:
26 g
Kvalita:
Najvyššia mincová (Proof)
Nominálna hodnota:
1 $
Krajina pôvodu:
Niue
Rok emisie:
2021
Limitácia:
3999 ks