USA Quarters - po prvýkrát v histórii Spojených štátov

Všetkých 50 amerických štátov uctených pamätnými štvrťdolárovými mincami

Federálna vláda USA od roku 1999 každoročne emitovala štvrťdolárové mince pripomínajúce všetky americké štáty. Každý rok bolo vyrazených len 5 štvrťdolárových mincí. Na každej minci z tohto unikátneho numizmatického programu sú vyobrazené charakteristické symboly a rok vzniku príslušného amerického štátu.

US Quarters – po prvýkrát zušľachtené rýdzim zlatom

Vďaka svojej atraktivite a náučnému charakteru sa stala táto oficiálna kolekcia štvrťdolárových mincí Spojených štátov veľmi populárnou medzi zberateľmi na celom svete. Teraz sú tieto nesmierne žiadané a vyhľadávané mince po prvýkrát zušľachtené 24-karátovým zlatom! V každej zásielke získate 2 mince, máte tak možnosť zozbierať veľmi rýchlo celú zbierku. 

Ponuka tejto výnimočnej kolekcie je prísne limitovaná iba na 2000 kompletných zbierok pre celé Slovensko!

Už v prvej zásielke – jedna minca zadarmo!

Pre skvelý začiatok tejto kolekcie ponúkame prvé dve mince – New York a Delaware za zvýhodnenú cenu € 14,95. Prvú z nich teda prijmete zadarmo! Tým ušetríte až 50%! Následne každý mesiac získate zásielku obsahujúcu ďalšie 2 mince z tejto prísne limitovanej kolekcie. Cena mesačnej zásielky je € 29,95 (+ € 3,95 poštovné a balné).

Počas vytvárania kolekcie získate úplne ZADARMO:

  • Darček – náramkové hodinky „Gold Eagle“ z limitovanej edície
  • Certifikát autentickosti ku každej minci, ktorý zaručuje jej pravosť a parametre
  • Osvedčenie o vlastníctve kolekcie s individuálnym číslovaním
  • Mapu Spojených štátov pre efektnú prezentáciu a bezpečnú archiváciu celej kolekcie
Špecifikácia
Kov:
Meď-nikel
Kvalita:
BU
Priemer:
24,26 mm
Krajina pôvodu:
USA
Rok emisie:
1999-2009

USA Quarters – po prvýkrát v histórii

Mincovňa Spojených štátov emitovala každoročne štvrťdolárové mince pripomínajúce všetky americké štáty. Na minciach sú vyobrazené charakteristické symboly a rok vzniku príslušného štátu. Vďaka svojej atraktivite a náučnému charakteru sa stala táto oficiálna kolekcia štvrťdolárových mincí Spojených štátov veľmi populárnou medzi zberateľmi na celom svete. Po prvýkrát sú tieto nesmierne žiadané mince dostupné v unikátnej verzii pozlátenej 24-karátovým zlatom!

Začiatok fascinujúceho zberateľského dobrodružstva!

USA Quarters prinášajú možnosť získať jednu z najznámejších zbierok mincí na svete: štvrťdolárové mince zušľachtené 24-karátovým zlatom, ktoré pripomínajú 50 federálnych štátov USA. Zberatelia na celom svete si veľmi cenia mince USA Quarters a obzvlášť vo verzii zušľachtenej rýdzim zlatom.

 

Počas vytvárania kolekcie získate úplne ZADARMO:

  • Darček – náramkové hodinky „Gold Eagle“ z limitovanej edície
  • Certifikát autentickosti ku každej minci, ktorý zaručuje jej pravosť a parametre
  • Osvedčenie o vlastníctve kolekcie s individuálnym číslovaním
  • Mapu Spojených štátov pre efektnú prezentáciu a bezpečnú archiváciu celej kolekcie
  • Elegantné puzdro na bezpečné uloženie certifikátov 

Záruka Národnej Pokladnice

Neopakovateľná príležitosť vytvorenia kompletnej zbierky so zárukou stálej ceny – len € 29,95 za mesačnú zásielku obsahujúcu dve mince! Navyše v rámci kolekcie získate veľmi kvalitné príslušenstvo bez ďalších poplatkov!

Áno, chcem začať zbierať štvrťdolárové americké mince zušľachtené 24-karátovým zlatom z kolekcie USA Quarters. Objednávam si prvé dve mince New York a Delaware za zvýhodnenú cenu iba € 14,95 vrátane poštovného a balného. Peniaze nezasielam dopredu, pozlátené mice New York a Delaware zo základného kovu budú hradené pri odbere dobierky poštovnému doručovateľovi. Pokiaľ si mince New York a Delaware ponechám, objednám si tak ďalšie pozlátené mince z kolekcie USA Quarters. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu € 29,95 (+ € 3,95 poštovné a balné). Každú pozlátenú mincu môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola minca zakúpená. Zbieranie mincí z kolekcie USA Quarters môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31. 12. 2019, pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku mincí z kolekcie USA Quarters a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie mince z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.