Aljaška na originálnej minci a exkluzívnej bankovke!

Získajte album venovaný najväčšiemu štátu USA. Len za 14,95 € získate originálny a rýdzim zlatom zušľachtený štvrtdolár Aljaška spolu s exkluzívnou zberateľskou bankovkou! Minca aj bankovka pripomínajú najmä divokú a krásnu prírodu Aljašky.

Okrem toho, že je Aljaška najväčším štátom USA, tak je aj najväčšou exklávou na svete. Veľké časti krajiny tvorí divočina, národné lesy a útočiská pre divú zver. 

Na minci je zachytený medveď grizly (lat. Ursus arctos horribilis) loviaci lososa v horskej rieke. Toto majestátne dravé zviera má symbolizovať krásu a neopakovatelný charakter prírody tohto štátu, ktorá prakticky nebola narušená ľudskou činnosťou. Na území Aljašky žije cca 98 % populácie tejto dravej šelmy. Medveď grizly môže dosahovať dĺžku viac ako 3 metre a hmotnosť 700 kilogramov. Napriek týmto impozantným rozmerom je tento najslávnejší americký medveď veľmi rýchly.

Na exkluzívnej 100 souvenir dollar bankovke je vyobrazený vlk kanadský, poddruh vlka obecného. Obýva hlboké lesy Kanady a Aljašky, dokonca je jedným z najpočetnejších druhov vlkov v Severnej Amerike.

Vlk kanadský na exkluzívnej 100 souvenir dollar bankovke

Fascinujúca numizmatická cesta po Spojených štátoch amerických!

Kolekcia U.S. States - Americké štáty v exkluzívnom balení

Federálna vláda USA od roku 1999 každoročne emitovala štvrťdolárové mince pripomínajúce všetky americké štáty. Cieľom bola podpora novej generácie zberateľov mincí.

Na každej minci z tohto unikátneho numizmatického programu sú vyobrazené charakteristické symboly a rok vzniku príslušného amerického štátu. Vďaka svojej atraktivite a náučnému charakteru sa stala táto kolekcia štvrťdolárových mincí Spojených štátov veľmi populárnou medzi zberateľmi na celom svete. Mince sú navyše zušľachtené rýdzim zlatom!

Exkluzívne balenie, ktoré vám ponúka Národná Pokladnica obsahuje u každého amerického štátu navyše aj zberateľskú 100-souvenir dollar bankovku! Ide špeciálnu fluorescenčnú bankovku s individuálnym číslovaním, ktorú si pomocou UV baterky môžete prezrieť doslova v úplne inom svetle. Bankovka je vyrobená z bezpečnostného bavlneného papiera.

Každý mesiac získate zásielku obsahujúcu originálnu mincu a zberateľskú bankovku, ktoré sú venované jednotlivým americkým štátom! Celkovo tak v kolekcii môžete mať 50 albumov.

Počas vytvárania kolekcie získate úplne ZADARMO:

  • Zakladač, do ktorého si vložíte všetky albumy venované americkým štátom
  • UV baterka na prezeranie voľným okom neviditeľných detailov na bankovkách

Záruka Národnej Pokladnice

Neopakovateľná príležitosť vytvorenia kompletnej kolekcie so zárukou stálej ceny – len 29,95 € (+ 4,99 € poštovné) za mesačnú zásielku obsahujúcu bankovku a mincu! Navyše v rámci kolekcie získate veľmi kvalitné príslušenstvo bez ďalších poplatkov!

Áno, chcem začať zbierať štvrťdolárové americké mince zušľachtené rýdzim zlatom a zberateľské bankovky z kolekcie U.S. States. Objednávam si prvú mincu a bankovku Aljaška za cenu iba 14,95 € vrátane poštovného a balného. Peniaze nezasielam dopredu, minca a zberateľská bankovka Aljaška budú hradené pri odbere dobierky poštovnému doručovateľovi. Pokiaľ si mincu a zberateľskú bankovku Aljaška ponechám, objednám si tak ďalšie mince zušľachtené rýdzim zlatom a zberateľské bankovky z kolekcie U.S. States.. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu 29,95 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Každú mincu s bankovkou môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola minca s bankovkou zakúpená. Zbieranie mincí a bankoviek z kolekcie U.S. States môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31. decembra 2024, pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku mincí a bankoviek z kolekcie U.S. States a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie mince a bankovky z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov mince:
Meď a nikel
Parametre mince:
24,26 mm a 5,67 g
Kvalita mince :
UNC
Nominálna hodnota:
0,25 USD
Parametre bankovky:
179,50 x 76,20 mm
Motív bankovky:
Alaskan timber wolf, Big Dipper