S hrdosťou Vám predstavujeme celkom novú pamätnú medailu Alfons Maria Mucha vyrazenú do 24-karátového zlata v najvyššej kvalite "Proof". Jedná sa o najcennejšiu medailu vo Vašom numizmatickom zakladači, doplňujúcu ďalšie krásne pamätné medaile vyrazené pri príležitostí významných výročí celosvetovo uznávaného secesného umelca Alfonsa Muchu. Len neveľké množstvo šťastných majiteľov bude môcť vlastniť kompletnú zbierku uloženú v numizmatickom zakladači.

Kovom medaily je 24-karátové zlato (rýdzosť Au 999/1000), hmotnosť každého exempláru 1,20 gramov a priemer 18 milimetrov. Numizmat je spracovaný v najvyššej mincovej kvalite a razený lešteným razidlom. Hodnotu zlatej pamätnej medaile zvyšuje i striktná limitácia len 5000 kusov pre celý svet.

Autorkou jubilejnej pamätnej razby je držiteľka mnohých športových trofejí, strieborná medailistka zo zimných olympijských hier a tiež medailérka Gabriela Koukalová.

Averz numizmatu tvorí portrét Alfonsa Muchu s typickou secesnou štylizáciou. Na reverze je zobrazený český lev, ktorého vytvoril Alfons Mucha.

Gabriela Koukalová

Autorkou jubilejnej pamätnej razby je držiteľka mnohých športových trofejí, strieborná medailistka zo zimných olympijských hier a tiež medailérka Gabriela Koukalová.

"Vzťah k umeniu mám od malička veľmi kladný i vďaka rodičom, ktorí ma k nemu viedli z mnohých dôvodov. Verím, že toto odvetvie má na spoločnosť väčší vplyv, ako sme si schopní uvedomiť. Rozvíja v nás mnoho stránok tak, ako žiadne iné odvetvie v našom živote. Robí nás vnímavejšími, rozvíja našu predstavivosť, citlivosť, empatiu, zlepšuje komunikáciu medzi nami a mohla by som dlho pokračovať. Páči sa mi, že umenie nemá hranice a zobrazuje i ľudské stránky, alebo stránky života, ktoré sú tabuizované a tým vyvoláva spoločenské diskusie a zvyšuje šance veci meniť.

Jednoducho si svoj život bez umenia nedokážem predstaviť a pokiaľ áno, bol by strohý a skoro sa mi zdá, že až nekvalitný.

Je mi veľkou cťou, že mi spoločnosť Národná Pokladnica zverila svoju dôveru a mohla som na tejto kolekcii pracovať. Snažila som sa odviezť maximálnu prácu rovnako ako tomu bolo donedávna pri športových zápoleniach.

Snažila som sa k tejto téme pristupovať originálnym spôsobom i keď to vzhľadom k množstvu už hotových prác českých i zahraničných umelcov nebolo jednoduché. Mojou snahou bolo prepojiť medaile a numizmatický album v jeden celok. Vytvoriť komplexnú sadu medailí, ktoré budú fungovať v spojení s krásnou kazetou v ktorej sú usadené a nadväzujú na ňu. Spoločne tvoria jedno dielo."

Áno, objednávam zlatú pamätnú medailu "Alfons Maria Mucha" za cenu 149,90 (+ 4,99 poštovné a balné). Nepodstupujem tým žiadne riziko, medailu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. Objednávky budú posudzované presne v poradí, v akom ich prijmeme.

Táto ponuka je platná pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.