Humanium - kov získaný roztavením štátom zhabaných nelegálne držaných zbraní

Dovoľte, aby sme Vám predstavili absolútnu raritu na numizmatického trhu. Prvú mincu z kovu, ktorý sa získava oveľa ťažšie ako zlato alebo striebro. Humanium je zliatina, získaná roztavením štátom zhabaných nelegálne držaných zbraní.

A kto iný ako princezná ľudu, všetkými milovaná Diana by mal byť vôbec prvou osobnosťou, ktorej tvár zdobí pamätnú mincu, vyrazenú z tohto kovu? Razba s princeznou Dianou je prvá pamätná razba z "humánneho" kovu na svete a je dostupná len v Národnej Pokladnici, ktorá je hrdým partnerom tejto mierovej misie.

Táto skvostná minca z Humania, ktorá nesie prepojenie jedinečné osobnosti a boja za lepšiu budúcnosť, sa stane skvostom vašej zbierky! Navyše je zušľachtená rýdzim Fairmined zlatom čo je tzv. férovo ťažené zlato. Vyrazená v kvalite Proof - like frost v úctyhodnom diametri 32 mm.

Objednávkou získate:

  • Prvú mincu z Humania
  • Zušľachtenie rýdzim Fairmined zlatom
  • Mincu s portrétom Lady Di
  • Certifikát autentickosti
  • Elegantné balenie


Táto jedinečná prvá minca z raritného kovu Humanium je dodávaná spoločne s Certifikátom autentickosti v elegantnom balení.

Humanium je vzácny kov, ktorý sa získava dokonca ťažšie ako zlato alebo striebro. Ide o zliatinu získanú roztavením štátom zhabaných nelegálne držaných zbraní.

Mierová komoditu vyrába organizácia Humanium Metal od roku 2016. Cieľom spoločnosti a zainteresovaných partnerov je premeniť vražedné nástroje v predmety reprezentujúce mier. Z Humania sú vyrábané napríklad hodinky, šperky alebo luxusné písacie potreby.

Príjem z produktov, vyrobených z kovu Humanium organizácia re-investuje v prospech komunít zasiahnutých násilím, prameniacich z držania nelegálnych zbraní. Vďaka iniciatívy dochádza k prepojeniu vládnych inštitúcií, súkromného sektora a občianskej spoločnosti. Spoločným cieľom týchto entít je prelomenie začarovaného kruhu násilia a chudoby a eliminácia zbytočne zmarených životov.

Humanium - kov získaný roztavením štátom zhabaných nelegálne držaných zbraní

Áno, objednávam si mincu s princeznou Dianou z Humania za cenu 39,95 € (+ 4,99 poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 30 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Peniaze nezasielam dopredu, minca bude hradená pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Nepodstupujem tým žiadne riziko, mincu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica, s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola minca zakúpená. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Ponuka platí do vypredania zásob. Kompletné obchodné podmienky nájdete na www.narodnapokladnica.sk. Ako náš existujúci zákazník ste boli informovaní o spracúvaní Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje a v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e

Špecifikácia
Kov:
Humanium 999/1000
Zušľachtenie:
Fairmined zlato 999/1000
Priemer:
32 mm
Hmotnosť::
14,14 g
Kvalita:
Proof like
Nominálna hodnota:
1/2 crown
Krajina pôvodu:
Gibraltár
Rok emisie:
2021
Limitácia:
100 000 kusov