Oslávme 160. výročie narodenia Alfonsa Muchu

5 uncí striebra s ručne vsadenými kryštálmi Swarovski!

Predstavujeme Vám prekrásnu striebornu medailu, ktorá bola vyrazená z 5 uncí rýdzeho striebra 999/1000. Numizmat oslavuje známeho maliara Alfonsa Muchu a jeho dielo Tanec. Tento umelec s osobitým štýlom by tento rok oslávil 160. narodeniny a my by sme si ho touto medailou chceli pripomenúť.

Numizmat je razený v kvalite Proof zo rýdzeho striebra 999/1000 s gramážou 155,5 g a s priemerom 65 mm. Averzná aj reverzná strana je zušľachtená zlatom o rýdzosti 999/1000. Ďalším zaujímavým detailom sú Swarovski kryštály, ktoré skrášľujú stranu medaily, na ktorej je vyobrazený výjav z Muchovho plagátu. Konkrétne ich je 31 v rovnakej veľkosti s priemerom 1,8 mm. Zaujímavým detailom je špecifické číslovanie každej medaily na hrane. Numizmat je veľmi prísne limitovaný na 499 kusov.

Medaila unikátne snúbi Muchovo umenie a Swarovski kryštály. Navyše vďaka priemeru 65 mm môžete detailne vidieť prekrásny dizajn. Mucha je dobre známy svojimi obrazmi žien - jedným z "klasických" Muchových diel je práve aj litografická ilustrácia Tanec, ktorú medaila zobrazuje. Mucha vytvoril túto maľbu na vrchole svojej slávy v roku 1898 v meste svetla a lásky, Paríži.

Rezerváciou získate:

  • 155,5 gramov rýdzeho striebra 999/1000
  • Striktnú limitáciu iba 499 medailí pre celý svet
  • Ručne vsadené kryštály Swarovski
  • Parciálne zušľachtenie rýdzim zlatom 999/1000
  • Individuálne číslovanie na hrane medaily
  • Certifikát autentickosti
  • Elegantnú drevenú kazetu s logom

Oslávte Muchovo výročie spolu s exkluzívnou medailou, ktorá je sama o sebe umeleckým dielom. Medaila sa celkom iste stane šperkom Vašej zbierky! Medailu môžete uhradit až na 3 bezúročné splátky!

Špeciálna ponuka pre Vás
Medailu je možné kúpiť na 3 bezúročné splátky. Ak máte záujem o platbu na splátky, neváhajte, prosím, kontaktovať naše zákaznícke oddelenie na telefónnom čísle 0850 606 009. Jsme tu vždy od pondelka do štvrtka od 9 do 17 hodín a v piatok od 9 do 15. Alebo nám napíšte na info@narodnapokladnica.sk.

Alfons Maria Mucha, významný a priekopnícky secesný umelec, sa preslávil navrhovaním reklamných plagátov. Vytvoril veľké množstvo kresieb, pastelových či akvarelových štúdií a dizajnových návrhov pre interiéry, úžitkové predmety a šperky. Jeho životným dielom je cyklus veľkoformátových plátien Slovanská epopeja, na ktorom pracoval takmer osemnásť rokov. Alfonz Mucha študoval v Mníchove a Paríži, kde sa následne v roku 1887 usadil a pracoval ako ilustrátor a grafik. Naozajstný zlom v jeho kariére nastal na prelome rokov 1894 a 1895, kedy Muchu oslovil Maurice de Brunoff, riaditeľ tlačiarne Lemercier. Brunoff a požiadal ho o vytvorenie plagátu k divadelnej hre Gismondi s francúzskou herečkou Sarah Bernhardtovou v hlavnej úlohe.

Reklamný plagát Muchovi takmer cez noc vyniesol celosvetový ohlas a jeho meno sa dostalo do popredia francúzskej spoločnosti. Herečka neskôr s Muchom uzavrela zmluvu o spolupráci a ďalších šesť rokov pre ňu a rozprával hry, navrhoval kostýmy a ďalšie plagáty.

Maliarov štýl bol veľmi výrazne ovplyvnený symbolizmom, sociálnymi aspektmi hnutia Arts and Crafts a vývojom dizajnu v Anglicku. Snažil sa sprístupniť krásu umenia pre každú spoločenskú triedu a vyzdvihovať symboly a dekoratívne prvky vo svojich dielach. Vyvinul vlastné estetické ideály a originálny štýl, ktorý je dnes známy ako "štýl Mucha.

Áno, objednávam si striebornú medailu Mucha Tanec za cenu € 648 (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 30 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Peniaze nezasielam dopredu, medaila bude hradena pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Nepodstupujem tým žiadne riziko, medailu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola medaila zakúpená. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Ponuka platí do vypredania zásob. Kompletné obchodné podmienky nájdete na www.narodnapokladnica.sk. Ako náš existujúci zákazník ste boli informovaní o spracúvaní Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje a v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze striebro 999/1000
Priemer:
65 mm
Hmotnosť:
5 uncí (155,5 gramov)
Kvalita:
Najvyššia kvalita razby - leštené razidlo
Zušľachtenie:
Rýdze zlato 999/1000
Rok emisie:
2020
Limitácia:
499 kusov pre celý svet