Sada 6 pamätných medailí je jedinečná nielen vďaka svojmu dizajnu. Každá medaila na svojom averze vyobrazuje prvé eurové mince štyroch rôznych krajín. Dizajn je navyše doplnený o štátne vlajky, ktoré vyniknú vďaka nákladnej farebnej aplikácii.

Všetky medaily sú zušľachtené rýdzim Fairmined zlatom! V sade teda môžete nájsť dizajn prvých eurových mincí z 23 rôznych krajín. Všimnúť si môžete napríklad Slovensko a ich mince s erbom s dvojitým krížom. Španielska minca zase vyobrazuje kráľa Juana-Carlosa I. Vatikán má potom na svojej minci podobizeň pápeža Jána Pavla II.

Každá medaila má jedinečný priemer 38,61 mm, vďaka ktorému môžu vyniknúť aj tie najmenšie detaily medaily. Každá je s hmotnosťou 28,70 g. Všetky pamätné medaily sú uložené v tematickom albume spoločne s Certifikátmi autentickosti.

Navyše od nás obdržíte ako DARČEK, výročnú bankovku.

Objednávkou získate:

  • 6 pamätných medailí
  • Zušľachtenie rýdzim Fairmined zlatom a nákladnou farebnou aplikáciou
  • Nízku limitáciu - iba 4 999 kusov pre celý svet
  • DARČEK ZADARMO: výročnú bankovku
  • Tematický album s vloženými Certifikátmi autentickosti

Oslávte 20. výročie eura spoločne s touto výnimočnou limitovanou sadou. Navyše ako darček ZADARMO dostanete výročnú bankovku!

Áno, objednávam si sadu medailí k 20. výročiu eura za cenu 199 € (+ 4,99 poštovné a balné). Spoločne so sadou dostanem navyše tematický album s vloženými Certifikátmi autentickosti. Navyše ZADARMO obdržím výročnú bankovku ako darček. Nepodstupujem tým žiadne riziko, sadu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
CuNi
Zušľachtenie:
Rýdze Fairmined zlato a nákladná farebná aplikácia
Priemer:
6 x 38,61 mm
Hmotnosť:
6 x 28,70 g
Kvalita:
Brilliant Uncirculated
Rok emisie:
2022
Limitácia:
4 999 ks
DARČEK ZADARMO:
výročná bankovka