Spolu s Vašou pamätnou medailou „100 rokov M. R. Štefánika“ Vám bol úplne zadarmo zaslaný nový elegantný numizmatický zakladač venovaný 100. výročiu jednej z najvýznamnejších osbností slovenských dejín M. R. Štefánikovi.

Pokiaľ si prajete doplniť si tento jedinečný zakladač zostavený a vydaný pri príležitosti významného výročia o ďalšie pamätné medaile, môžete tak učiniť práve teraz! Nepremeškajte príležitosť objednať si prvú pamätnú medailu “100 rokov M. R. Štefánika“ zušľachtenú rýdzim zlatom a razenú v najvyššej kvalite razby, ktorú dnes získate za € 19,95, pričom poštovné platíme za Vás.

Objednávkou si zároveň zabezpečíte miesto na rezervačnom zozname, čím získate aj právo vyzbierať všetky medaily zo zakladača.

Doterajší záujem o túto vzácnu pripomienku na jednu z najdôležitejších udalostí našich dejín prekonal všetky naše očakávania. Odporúčam preto objednať hneď, pred tým, než bude pamätná medaila “Milan Rastislav Štefánik“ úplne vypredaná.

Kolekcia „100 rokov Milana Rastislava Štefánika“

Objednaním medaily „Milan Rastislav Štefánik“ si zaistíte právo vyzbierať ďalšie 4 medaily zušľachtené 24-karátovým zlatom patriace do numizmatického albumu, ktorý ste získali od Národnej Pokladnice zadarmo.

Ďalšie numizmaty sú venované životu tohto velikána slovenskej histórie. Tieto medaily, razené v najvyššej kvalite razby, budete dostávať približne v mesačných intervaloch za cenu € 39,95 (+ € 3,95 poštovné a balné), každú spolu s Certifikátom autentickosti.

Ďalšie numizmaty a jedinečný numizmatický album k ich uloženie

Nepodstupujete žiadne riziko, zbieranie môžete kedykoľvek ukončiť. Dokonca môžete každú medailu vrátiť do 14 dní od jej prijatia, pričom Vám Národná Pokladnica vráti nákupnú cenu medaily.

Motívy pamätných medailí v zbierke „100 rokov Milana Rastislava Štefánika“ navrhol popredný slovenský medailér Mgr. Art. Miroslav Hric, ArD.

Áno, chcem začať zbierať medaily zo zbierky „100 rokov Milana Rastislava Štefánika“. Objednávam si prvú medailu Milan Rastislav Štefánik za cenu iba € 19,95 vrátane poštovného a balného. Peniaze nezasielam dopredu, mediala Milan Rastislav Štefánik zušľachtená 24-karátovým zlatom bude hradená pri odbere dobierky poštovnému doručovateľovi. Pokiaľ si medailu ponechám, objednám si tak ďalšie numizmaty zušľachtené zlatom z kolekcie 100 rokov Milana Rastislava Štefánika. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu € 39,95 (+ € 3,95 poštovné a balné). Každú medailu môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola medaila zakúpená. Zbieranie medailí z kolekcie 100 rokov Milana Rastislava Štefánika môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31. 12. 2020, pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku medailí z kolekcie 100 rokov Milana Rastislava Štefánika a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie medaily z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Meď a nikel
Zušľachtenie:
24-karátové zlato
Kvalita:
Najvyššia kvalita razby
Priemer:
40 mm
Hmotnosť:
29 g
Krajina pôvodu:
Slovensko
Rok:
2020