100. výročie vzniku Česko-Slovenska
Jubilejná medaila z 5 uncí rýdzeho striebra

Presne pred 100 rokmi sa začala písať nová kapitola našej histórie, bol to okamih, kedy sa naša krajina stala slobodnou. Pri tejto príležitosti by sme Vám radi predstavili exkluzívnu medailu vyrazenú výhradne Národnou Pokladnicou pri príležitosti 100. výročia vzniku samostatného Česko-Slovenska.


Tento numizmatický unikát bol vyrazený do 5 uncí čistého striebra. Medaila je súčasne razená v najvyššej kvalite razby (tzv. Proof quality), vďaka tomuto spôsobu spracovania sú zreteľne viditeľné aj tie najmenšie detaily. Limitácia medaily bola stanovená na 499 exemplárov a každý z nich je unikát vďaka číslovaniu.

  • Na averze medaily je vyobrazený portrét Tomáša Garrigua Masaryka doplnený o lipové vetvičky, prvú časť mapy Česko-Slovenska a deň vzniku ČSR. Po obvode je vyrazený nadpis "100. výročí vzniku Československa".

  • Na reverze medaily je znázornený portrét Milana Rastislava Štefánika, lipové vetvičky, druhá časť mapy ČSR a rok vzniku samostatného Česko-Slovenska. V okruží sa nachádza slovensky "100. výročie vzniku Česko-Slovenska".

Rezerváciou medaile získate:

  • 5 uncí rýdzeho striebra
  • Istotu nízkej limitácie - iba 499 kusov!
  • Individuálne číslovanie na hrane medaily
  • Originálny návrh od rešpektovaného slovenského umelca a medailéraMgr. Art Miroslava Hrica, ArtD.
  • Certifikát autentickosti a elegantnú drevenú kazetu

Jedinečnosť pamätnej medaile uctievajúcej 100. výročie vzniku Česko-Slovenska zdôrazňuje aj jej vysoký reliéf, vďaka ktorému môžete obdivovať do detailu prepracovaný a originálny grafický návrh od rešpektovaného medailéra Mgr. Art Miroslava Hrica, ArtD

Áno, objednávam si striebornú 5 uncovú medailu 100. výročie vzniku Česko-Slovenska za cenu € 599 (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Peniaze nezasielam dopredu, strieborná medaila bude hradená pri odbere dobierky poštovnému doručovateľovi. Nepodstupujem tým žiadne riziko, medailu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola medaila zakúpená. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a elegantné balenie. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Ponuka platí do vypredania zásob. Kompletné obchodné podmienky nájdete www.narodnapokladnica.sk. Ako náš existujúci zákazník ste boli informovaní o spracúvaní Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje a v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Ryzí stříbro (999/1000)
Priemer:
65 mm
Hmotnosť:
5 oz (155,5 g)
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita, leštěné razidlo
Krajina pôvodu:
Slovensko
Rok emisie:
2018
Limitácia:
499