Odhaľte novú numizmatickú dimenziu! Vzácna a ojedinelá razba medaily z 1kg rýdzeho striebra. Veľmi výnimočná je takmer identická vložená akrylová vitráž, ktorú môžete vidieť v katedrále sv. Víta na Pražskom hrade. Už pri prvom pohľade na medailu každý znalý numizmatik spozná, že sa jedná o novú dimenziu!

Medaila z 1 kg rýdzeho striebra 999/1000, s detailným a veľmi prepracovaným dizajnom, ktorý snúbi prepojenie dvoch českých umelcov. Vitráže od Alfonza M. Muchu s nádejnou českou umelkyňou a medailérkou Irenou Hradeckou. Striktné limitácie tejto medaily s vitrážou je uvedená a zaručená individuálnym číslovaním na hrane každého jednotlivého numizmatu, ktorý má veľmi unikátny šírku hrany 24 mm!

Pre zdôraznenie všetkých motívov a celého designu, bola použitá technika Antique Finish. Tá zobrazuje časti povrchu striebornej medaily s tak detailným tieňom, ktorý budí dojem že stojíte vo vnútri katedrály. Vďaka tomu strieborná medaila prináša doslova novú dimenziu v mincovníctve.

Objednávkou získate:

  • 1kg rýdzeho striebra 999/1000
  • Numizmat s vloženou akrylovou vitrážou
  • Najvyššiu mincovú kvalitu - Antique Finish
  • Jedinečnú limitáciu - 150 kusov
  • Individuálne číslovanie na hrane
  • Unikátny priemer 100 mm a šírka hrany 24 mm
  • Certifikát autentickosti
  • Podsvietený box


Medaily z 1 kg rýdzeho striebra s vloženou vitrážou od Alfonza M. Muchu je uložená v špeciálnom podsvietenom boxe, ktorý ju povyšuje na skutočný umelecký skvost!

Áno, objednávam si medailu s vitrážou z katedrály sv. Víta za cenu € 3290 (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 30 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Peniaze nezasielam dopredu, medaila bude hradená pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Nepodstupujem tým žiadne riziko, medailu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola medaila zakúpená. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Ponuka platí do vypredania zásob. Kompletné obchodné podmienky nájdete na www.narodnapokladnica.sk. Ako náš existujúci zákazník ste boli informovaní o spracúvaní Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje a v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Ag 999/1000
Priemer:
100 mm
Hmotnosť:
1020 g
Kvalita:
Antique Finish
Vitráž:
Akrylové sklo
Krajina pôvodu:
Česká republika
Rok emisie:
2021
Limitácia:
150 kusov