Predstavujeme jedinečné umelecké dielo - vyobrazenie Panny Márie na fascinujúcej minci z 50 gramov rýdzeho striebra (999/1000). Motívom tohto prekrásneho numizmatu je zázračné zjavenie Panny Márie vo Fatime, ktoré patrí medzi najznámejšie v histórii.

Pri príležitosti 100. výročia od zjavenia Panny Márie Fatimskej bola vyrazená táto úchvatná emisia neobvyklého tvaru, ktorá je navyše plátovaná rýdzim zlatom. Vďaka pôsobivým rozmerom 40 x 60 mm a razbe v najvyššej mincovej kvalite - lešteným razidlom, môžete obdivovať všetky jedinečné detaily tohto numizmatického skvostu. Motív je na mincu nanášaný technikou tampónovej tlače, vďaka ktorej je krásne farebný.

Strieborná minca s vyobrazením zjavenia Panny Márie vo Fatime navyše podlieha prísnej limitácii len 1000 kusov pre celý svet! Preto Vám odporúčam, rezervujte si svoj exemplár ihneď.

Rezerváciou získate:

  • 50 gramov rýdzeho striebra (999/1000)
  • Pamiatku na zjavenie Panny Márie vo Fatime
  • Nízku limitácia – len 1000 exemplárov na svete
  • Plátovanie rýdzim zlatom
  • Certifikát autentickosti a drevenú elegantnú kazeta ZADARMO

Numizmat dostanete v luxusnej drevenej kazete spoločne s originálnym Certifikátom autentickosti, ktorý potvrdzuje všetky parametre emisie. Tento umelecký skvost vďaka svojej tematike nadchne nielen milovníkov numizmatiky!

Zjavenia Panny Márie vo Fatime patria medzi najznámejšie v histórii. Pred sto rokmi sa neďaleko malého portugalského mestečka Fatima, trom deťom zjavovala pravidelne raz za mesiac Panna Mária. V posolstvách vyzývala k úprimnému obráteniu srdca, k zmiereniu človeka s Bohom aj s inými ľuďmi. Pamiatku na zjavenia Panny Márie vo Fatime teraz môžete získať aj na tomto výnimočnom numizmate.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze striebro 999/1000
Rozmery:
40 x 60 mm
Hmotnosť:
50 g
Kvalita:
Najvyššia mincová kvalita - leštené razidlo
Nominálna hodnota:
2 doláre
Krajina pôvodu:
Tokelau
Rok emisie:
2017
Limitácia:
1000

Áno, objednávam si striebornú mincu Panna Mária Fatimská za cenu € 209 (+ € 4,90 poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a elegantné balenie. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.