100. výročie zjavenia Panny Márie vo Fatime

Oficiálna minca zušľachtená čistým striebrom

Motívom tohto prekrásneho numizmatu je zázračné zjavenie Panny Márie vo Fatime, ktoré patrí medzi najznámejšie v histórii. Pri príležitosti 100. výročia od zjavenia Panny Márie vo Fatime bola vyrazená oficiálna minca, ktorá je zušľachtená rýdzim striebrom 999/1000. Vďaka vysokej kvalite spracovania a čiastočnému kolorovaniu môžete obdivovať prekrásne detaily vyobrazeného motívu. 

Rezerváciou numizmatu získate:

  • Oficiálnu mincu zušľachtenú rýdzim striebrom
  • Numizmat venovaný zjaveniu Panny Márie Fatimskej
  • Certifikát autentickosti

Reverz mince je skutočne pozoruhodný. Zobrazuje zázračné zjavenie Panny Márie vo Fatime, ktoré patrí medzi najznámejšie v histórii mariánskych zjavení. Ich hlavným posolstvom je potreba obrátenia srdca a modlitby za mier. S týmito udalosťami tak úzko súvisia "fatimské tajomstvá". Zjavenia Panny Márie vo Fatime patria medzi najznámejšie v histórii. Pred sto rokmi sa neďaleko malého portugalského mestečka Fatima trom deťom zjavovala pravidelne raz za mesiac Panna Mária. V  posolstvách vyzývala k úprimnému obráteniu srdca, k zmiereniu človeka s Bohom aj s inými ľuďmi. Pamiatku na zjavenia Panny Márie vo Fatime teraz môžete získať aj na tomto výnimočnom numizmate.

Pripomeňte si 100. výročie zázračného zjavenia Panny Márie Fatimskej s oficiálnou mincou zušľachtenou rýdzim striebrom!    

Špecifikácia
Kov:
Meď - nikel
Priemer:
40 mm
Hmotnosť:
28 g
Nominálna hodnota:
1 NZD
Krajina pôvodu:
Tokelau
Rok emisie:
2017
Plátovanie:
Rýdze striebro 999/1000
Kvalita :
BU - bežná kvalita

Áno, objednávam si mincu "100. výročie zjavenia Panny Márie vo Fatime"  za cenu € 12,95 (+ € 3,95 poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.