Osem svätých

8 historických mincí starších viac ako 2000 rokov

Je pre nás potešením predstaviť Vám veľmi zriedkavú a celkom výnimočnú sadu pôvodných mincí s odkazom na osem najvýznamnejších svätcov v histórii

Historické mince z uvedenej sady pokrývajú časovo dve tisícročia - celú kresťanskú éru. Emisie boli razené konkrétne v rokoch 636 pr. n. l. - 2003 n. l. Ako bolo spomenuté už v úvode, každá minca predstavuje významného svätca. Špecifikácie jednotlivých emisií sú odlišné v závislosti na období, v ktorom boli razené. Všetky mince sú vo veľmi dobrej kvalite.

Sada obsahuje osem originálnych historických mincí a každá minca je venovaná jednému Svätému:

 •  Svätý Ján Krstiteľ
 •  Svätý Pavol z Tarsu, apoštol Pavol
 •  Svätý Krištof
 •  Svätý Valentín
 •  Svätý Mikuláš
 •  Svätá Barbora
 •  Svätá Matka Tereza
 •  Svätý Jan Pavol II.

Objednávkou mince získate:

 • Originálne autentické historické mince oslavujúce osem svätých
 • 8 rôznych mincí starších viac ako 2000 rokov až po súčasnosť
 • Veľmi dobrú kvalitu mincí
 • Certifikát autentickosti zaručujúci pravosť všetkých mincí
 • Drevenú kazetu

Dátumy razby týchto mincí spadajú do dvoch tisícročí a pokrývajú teda celé kresťanské dejiny. Táto sada historických mincí určite významne obohatí Vašu zbierku!

Špecifikácia
Ján Krstiteľ:
636 pr. n. l.- 40 p. n. l., 14-19.5 mm, 2.5-3.0 g
Apoštol Pavol:
p. n. l. 9-62, 14.5-17.5 mm, 1.8-2.6 g
Svätý Kryštof:
147 pr. n. l.- 224 p. n. l., 11.7-14.5 mm, 2.4-3.7 g
Svätý Valentýn:
268-270 p. n. l., 19-21 mm, 2.3-4.5 g
Svätý Mikuláš:
tretí storočie, 17-19.5 mm, 2.0-4.5 g
Svätá Barbora:
306-310 p. n. l., 27-29 mm, 1.9-3.2 g
Matka Tereza:
1952, 21.28mm, 2.95 g
Ján Pavol II.:
2003, 26.7mm, 8.15 g

Áno, objednávam si sadu 8 historických mincí Osem svätých za cenu € 379 (+ € 4,90 poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Peniaze nezasielam dopredu, sada bude hradená pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Nepodstupujem tým žiadne riziko, sadu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola sada zakúpena. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Ponuka platí do 30. 06. 2019 alebo do vypredania zásob. Kompletné obchodné podmienky nájdete na www.narodnapokladnica.sk. Ako náš existujúci zákazník ste boli informovaní o spracúvaní Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje a v našich všeobecných obchodných podmienkach (nová verzia od 25. 5. 2018 z dôvodu prijatia novej legislatívy).

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.