John Fitzgerald Kennedy - Najobľúbenejší prezident americkej histórie

John Fitzgerald KennedyJohn Fitzgerald Kennedy, známy tiež pod skratkou JFK, patrí medzi najobľúbenejších amerických prezidentov. V roku 2017 sme si pripomenuli 100. rokov od jeho narodenia, a tak Vám pri tejto špecialnej udalosti s veľkou radosťou ponúkame zlatú mincu s portrétom J. F. Kennedyho za zvýhodnenú cenu iba  € 49,95! Cena je znížená o hodnotu kupónu na zľavu € 40.

J. F. Kennedy bol v poradí 35. prezidentom Spojených štátov. Bol obdivovaný, pretože sa zasadzoval za zabezpečenie rovnakých práv a príležitostí pre všetkých Američanov. Veľkú obľubu si získal aj svojou inteligenciou, energiou a eleganciou, ktoré z neho vyžarovali. 

Inšpiroval nielen Američanov, ale aj celé generácie ľudí na svete tým, že ich vyzýval k prijatiu zodpovednosti za svoje krajiny ako i za svet, a to svojou angažovanosťou v politike alebo občianskej spoločnosti. Hoci na poste prezidenta pôsobil len niečo vyše 1000 dní a nestihol tak naplniť svoje predstavy, pretože bol zavraždený, jeho myšlienky boli tak nadčasové, že dodnes rezonujú na celom svete.

Kúpou pamätnej zlatej mince J. F. Kennedy s prepracovanými detailami motívu získate: 

  • Oficiálnu zlatú mincu razenú do rýdzeho zlata (999/1000)
  • Najvyššiu mincovú kvalitu 
  • Vyhľadávaný a výnimočne malý priemer - len 11 mm
  • Ihneď zľavu € 40 – zlatá minca J. F. Kennedy za zvýhodnenú cenu len € 49,95

Spoločne so zásielkou dostanete aj Certifikát autentickosti, ktorý zaručuje pravosť tejto zlatej mince a zároveň obsahuje cenné informácie.

Emisia John F.  Kennedy zároveň otvára jedinečnú kolekciu “Najmenšie zlaté mince sveta”, kde medzi exemplármi nájdete také skvosty, ako sú Ján Pavol II., T. G. Masaryk,  Matka Tereza, Mona Lisa, Pearl Harbor, Eiffelová veža alebo či mincu s portrétom či Karla IV.

Neváhajte a objednajte si ihneď oficiálnu zlatú mincu J. F. Kennedy so zľavou € 40! 

Špecifikácia
Kov:
Rýdze zlato 999/1000
Kvalita:
Leštené razidlo
Priemer:
11 mm
Krajina emitenta:
Niue
Nominálna hodnota :
2 doláre
Rok emisie:
2017
Hmotnosť:
0,5 gramu

Kolekcia Najmenšie zlaté mince sveta

Cenný kov v najčistejšej podobe, nádherné motívy z celého sveta a v neposlednom rade tiež najvyššia kvalita - to všetko robí zbierku Najmenších zlatých mincí sveta tak výnimočnú. Každá zlatá minca je navyše oficiálnym platidlom v krajine emitenta, jedná sa teda o skutočné peniaze a zákonné platidlo.

Kolekcia je špecifická aj tým, že obsahuje len zlaté mince s malým priemerom 11 mm. Razba takýchto drobných mincí totiž donedávna nebola technicky vôbec možná. Vďaka malému rozmeru si teraz mince z rýdzeho zlata môže dovoliť takmer každý!

K zbierke obdržíte ZADARMO:

  • Certifikát autentickosti ku každej minci
  • Elegantnú kazetu na vystavenie a uloženie Vašej cenné zbierky mincí
  • Numizmatickú lupu k obdivovanie motívov a detailov na emisiách
  • Individuálne očíslované Osvedčenie o vlastníctve zbierky na Vaše meno
  • Mosadznú tabuľku s číslom zbierky a Vaším menom
Ku kolekcii získate bohaté príslušenstvo

 

Zbierka je prísne limitovaná, k dispozícií je len 2000 kolekcií pre Slovenskú republiku!

Jedine včasná rezervácia Vám zaručí, že budete môcť začať zbierať kolekciu, ktorá spĺňa tie najvyššie očakávania a požiadavky zberateľov po celom svete.

Nepremeškajte preto svoju príležitosť vlastniť túto výnimočnú zbierku! 

Áno, chcem začať zbierať zlaté mince Najmenšie zlaté mince sveta. Objednávam si prvú mincu J. F. Kennedy za zvýhodnenú cenu iba € 49,95 vrátane poštovného a balného (namiesto € 89,95). Cena je už znížená o hodnotu kupónu. Peniaze nezasielam dopredu, zlatá minca J. F. Kennedy bude hradená pri odbere dobierky poštovnému doručovateľovi. Pokiaľ si mincu J. F. Kennedy ponechám, objednám si tak ďalšie zlaté mince z kolekcie Najmenšie zlaté mince sveta. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu € 89,95 (+ € 3,95 poštovné a balné). Každú zlatú mincu môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola zlatá minca zakúpená. Zbieranie mincí z kolekcie Najmenšie zlaté mince sveta môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31. 12. 2017, pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku zlatých mincí z kolekcie Najmenšie zlaté mince sveta a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie mince z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.