Neopakovateľná numizmatická ponuka:

Spišský hrad uctený zlatom dvoch farieb!

Spišský hrad patrí právom medzi kultúrne a historické dedičstvo Slovenska. Svojou majestátnosťou už dávno presiahol hranice svojho regiónu a dokonca aj krajiny.

Jeho odkaz je zvečnený na pamätnej medaile zušľachtenej unikátnou kombináciou ružového a žltého zlata rýdzosti 999/1000, ktorá je medzi zberateľmi veľmi zriedkavá a cenená. Razba v najvyššej kvalite umožňuje vyniknúť aj tým najmenším detailom tejto prekrásnej medaily. Má za cieľ uchovať jeho dedičstvo aj pre ďalšie generácie.

Východný horizont Spiša vytvára silueta Spišského hradu, ktorý je s rozlohou vyše 4 ha jedným z najväčších zrúcaninových hradných komplexov v strednej Európe. V roku 1993 Spišský hrad a kultúrne pamiatky blízkeho okolia zapísali do Zoznamu pamiatok svetového dedičstva UNESCO.

Výstavba stredovekého hradu sa datuje do začiatku 12. storočia. Najstaršia písomná zmienka o hrade pochádza z roku 1120. Zo začiatku mal funkciu pohraničnej pevnosti, potom sa na niekoľko storočí stal sídlom spišského župana, a tým aj hlavným centrom moci na Spiši. 

Keď v roku 1780 hradný komplex zničil požiar, Spišský hrad sa postupne zmenil na zrúcaninu. Jeho úplnému spustnutiu zabránili až pamiatkári, ktorí v roku 1970 začali technicky náročnú rekonštrukciu hradieb a palácov. V hradnom komplexe sú v súčasnosti umiestnené muzeálne expozície Spišského múzea o dejinách hradu a stredovekých zbraniach.

Pre uchovanie pamiatky na tento národný skvost môžete teraz aj Vy vlastniť výnimočný kúsok pripomínajúci unikát našej krajiny!

Objednávkou medaily zobrazujúcej Spišský hrad získate:

  • Spišský hrad na pamätnej medaile zušľachtený kombináciou ružového a žltého zlata rýdzosti 999/1000
  • Nadpriemernú veľkosť – 45 mm
  • Oficiálnu razbu v najvyššej kvalite – lešteným razidlom
  • Certifikát autentickosti potvrdzujúci parametre numizmatu
  • Zvýhodnenú cenu len € 22,95 (namiesto € 44,95)

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť vlastniť kus našej histórie! Objednajte si svoju medailu Spišský hrad, ušetrite 22 eur a poštovné neplatíte! 

Špecifikácia
Kov:
Meď
Zušľachtenie:
Ružové a žlté zlato 999/1000
Hmotnosť:
35 g
Priemer:
45 mm
Kvalita:
Najvyššia kvalita - leštené razidlo
Rok:
2020
Limitácia:
Len 2000 zbierok

Mimoriadna zbierka:  Najkrajšie klenoty Slovenska

Medaila pripomínajúca Spišský hrad je prvým numizmatom z jedinečnej kolekcie Najkrajšie klenoty Slovenska, v ktorej každý numizmat je zušľachtený rýdzim zlatom dvoch farieb. Počet zbierok je prísne limitovaný – iba 2000 zberateľov sa stane hrdými majiteľmi tejto kolekcie. Vďaka tejto výnimočnej zbierke si budete môcť pripomenúť najdôležitejšie klenoty histórie a národných pamiatok Slovenska.

Súčasťou kolekcie je jedinečné príslušenstvo ZADARMO:

  • Atraktívny zakladač k prezentácii a bezpečnému uloženiu Vašich cenných numizmatov
  • Individuálne očíslované Osvedčenie o vlastníctve zaručujúce kompletnosť kolekcie
  • Informačné karty s príbehom ku každemu numizmatu
  • Zberateľské rukavice

Kolekcia Najkrajšie klenoty Slovenska obsahuje medaily s našimi najslávnejšími dominantami, ktoré sa významne podieľajú na prírodnom a kultúrnom dedičstve Slovenska. Vo Vašej zbierke sa budú vynímať také skvosty, ako napríklad Oltár Majstra Pavla, Kriváň, dedinka Čičmany, Demänovská ľadová jaskyňa alebo Dóm sv. Martina. Každá z medailí patriacich do kolekcie bola navrhnutá a vyrazená exkluzívne na zákazku Národnej Pokladnice a ich počet je prísne limitovaný.

Jedinečné príslušenstvo ZADARMO

Áno, chcem začať zbierať pamätné medaily zušľachtené zlatom dvoch farieb, Najkrajšie klenoty Slovenska. Objednávam si prvú medailu Spišský hrad za zvýhodnenú cenu iba € 22,95 vrátane poštovného a balného (namiesto € 44,95). Peniaze nezasielam dopredu, medaila zo základného kovu zušľachtená ružovým a žltým zlatom Spišský hrad bude hradená pri odbere dobierky poštovnému doručovateľovi. Pokiaľ si medailu Spišský hrad ponechám, objednám si tak ďalšie pamätné medaily z kolekcie Najkrajšie klenoty Slovenska. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu € 44,95 (+ € 3,95 poštovné a balné). Každú medailu môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola pamätná medaila zakúpená. Zbieranie pamätných medailí z kolekcie Najkrajšie klenoty Slovenska môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31. 12. 2020, alebo pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku pamätných medailí z kolekcie Najkrajšie klenoty Slovenska a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie medaily z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.