1000 gramov rýdzeho striebra s individuálnym číslovaním na hrane

700 rokov od narodenia Karola IV.

S potešením Vám pri príležitosti 700. výročia narodenia Karola IV. predstavujeme medailu razenú špeciálne k ucteniu tohto českého velikána. Je len málo osobností, ktoré ovplyvnili českú históriu tak, ako Karol IV., a preto Národná Pokladnica ponúka pamätnú medailu, zvečňujúcu najväčšieho Čecha, v impozantnej hmotnosti 1 kg rýdzeho striebra a v tej najvyššej kvalite razby.

Jedinečnosť jubilejnej striebornej medaily 700. výročie narodenia Karla IV. zdôrazňuje jej vysoký reliéf, ktorý sa vyníma na 1 kg rýdzeho striebra 999/1000. Limitácia tejto razby je prísne obmedzená len 99 exemplármi.

V záujem zdôraznenia unikátnosti každého numizmatu nesie každý exemplár individuálne číslo na hrane

Precízny návrh emisie pripravil významný český medailér Vladimír Oppl, a vďaka priemeru medaily 100 mm máte možnosť si prehliadnuť aj tie najmenšie detaily.


S vlastníctvom tejto unikátnej 1-kilogramovej striebornej medaily získate exemplár, ktorý spĺňa tie najvyššie štandardy:
Elegantná kazeta na bezpečné uloženie numizmatov

  • 1 kg rýdzeho striebra (999/1000)
  • Vysoký reliéf
  • Najvyššia kvalita razby
  • Extrémne nízka limitácia - len 99 ks pre celý svet!
  • Návrh uznávaného českého umelca Vladimíra Oppl, autora oi. českej dvadsaťkorunovej mince
  • Individuálne číslovanie na hrane
  • Elegantná drevená kazeta
  • Ručné selektívne plátovanie 24-karátovým zlatom

1000 gramov rýdzeho striebra s individuálnym číslovaním na hrane
Špecifikácia
Kov:
Rýdze striebro (999/1000)
Hmotnosť:
1 kg
Priemer:
100 mm
Umelec:
Akad. sochár Vladimír Oppl
Rok emisie:
2016
Kvalita:
Najvyššia kvalita razby
Limitácia:
99 kusov pre celý svet
1000 gramov rýdzeho striebra s individuálnym číslovaním na hrane

Áno, objednávam si striebornú medailu Karola IV. za cenu € 2500 (+ 5,95 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a elegantné balenie. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Ponuka platí do vypredania zásob.