Karol IV. S nadšením a vášňou pre Vás!

Vzhľadom k zvýšenému záujmu o exkluzívne strieborné numizmaty Vám predstavujeme skutočne výnimočnú a inovatívnu pamätnú medailu na počesť najväčšieho inovátora svojej doby Karola IV. Cisár, ktorý budí obdiv, nás inšpiroval natoľko, že Vám s nadšením predstavujeme pamätnú medailu s extrémne vysokým plastickým reliéfom v tvare tehly.

Karol IV. na exkluzívnej striebornej medaile s extrémne vysokým reliéfom!

Verím, že Vás, zberateľov unikátnych numizmatov, zaujme táto výnimočná pamätná medaila z jedného kilogramu rýdzeho striebra 999/1000, ktorá bola vyrazená k výročiu 645 rokov od úmrtia Karola IV. Luxemburského.

Okrem veľkorysých rozmerov pamätnej medaily v tvare tehly, cca 126 x 76 x 10 milimetrov, Vás na prvý pohľad zaujme vysoký reliéf. Toho je docielené špeciálne tvarovaným razidlom a nesmiernou starostlivosťou pri práci s raziacim strojom.

Na averznej strane pamätnej medaily sa nachádza portrét cisára Karola IV. doplnený textom KAROLVS IV. v hornej časti, a REX ROMANORUM ET BOHEMIE (=Rímsky a Český kráľ) v spodnej časti. Reverz pamätnej medaily, a aj averz, je inšpirovaný novogotickým pomníkom podľa návrhu E. J. Hähnela, stojacím na Křižovnickém námestí v Prahe. V pozadí oboch strán sa nachádza text Zlatej buly z roku 1356.  

Minca Karol IV. z 3 uncí rýdzeho striebra úplne ZADARMO

Vďaka kvalite Antique finish môžete vziať pamätnú medailu do vlastných rúk a doslova ohmatať každý detail. Nebudete ju chcieť vrátiť späť do kazety.

Ďalším dôležitým faktom je extrémne nízka limitácia – iba 99 majiteľov na celom svete môže vlastniť túto pamätnú medailu. Individuálne číslovanie na hrane pamätnej medaily Vám túto skutočnosť vždy pripomenie. Vďaka tomuto číslovaniu, je každý kus originál!

Staňte sa jedným z 99 hrdých majiteľov exkluzívnej pamätnej medaily, vyrazenej k pocte inovátora Karola IV.!

Spoločne so striebornou pamätnou medailou Karol IV. v tvare tehly získate tiež mincu Karol IV. z 3 uncí rýdzeho striebra úplne ZADARMO!

Áno, objednávam si pamätnú medailu Karol IV. z 1 kg rýdzeho striebra 999/1000  za cenu 3 690 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Cenu pamätnej medaile je možné uhradiť naraz alebo vo forme 10 bezúročných mesačných splátok, 10 x 369 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Nepodstupujem tým žiadne riziko, pamätnú medailu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica, s. r. o. vráti čiastku, za ktorú bola zakúpená. Peniaze nezasielam dopredu, pamätná medaila bude hradená pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Ponuka platí do 31. júla 2024 alebo do vypredania zásob. Národná Pokladnica, s. r. o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica, s. r. o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice, s. r. o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Striebro 999/1000
Rozmery:
126 x 76 x 10 mm
Hmotnosť:
1000 g
Kvalita:
Antique finish
Rok emisie:
2023
Limitácia:
99 kusov
Darček:
Minca z 3 oz rýdzeho striebra 999/1000