Javorový list 2020

Legenda svetovej numizmatiky z najčistejšieho striebra

Prvá minca z kolekcie Najvyhľadávanejších strieborných mincí sveta pre rok 2020 s prísnou limitáciou!

Oficiálna strieborná minca Javorový list razená Kanadskou kráľovskou mincovňou každoročne od roku 1988 patrí medzi mince s najvyšším možným obsahom striebra 999/1000. Emituje ju Kanadská centrálna banka a bola vyrazená z jednej unci čistého striebra vo vysokej mincovej kvalite. Jedná sa o najprísnejšiu limitovanú a teda najvzácnejšiu striebornú zberateľskú mincu Severnej Ameriky.

Oficiálna minca Javorový list 2020 bola vyrazená z jednej unce čistého striebra 999/1000. Reverz tejto krásnej mince zobrazuje štylizovaný javorový list, ktorý je národným symbolom Kanady. Averz strieborného päťdolára zdobí portrét kráľovnej Alžbety II od kanadskej portrétnej umelkyni Sussany Blunt. Javorový list 2020 je jedinečný tiež vďaka novému bezpečnostnému programu, ktorý Kanadská kráľovská mincovňa zaviedla až od roku 2014. Na averze a reverze sú laserom vyryté lúče, ktoré majú chrániť mince pred falšovaním. Precízne vyhotovenie s použitím najnovších technológií a bezpečnostných opatrení a prísna limitácia dodáva tejto striebornej minci nielen numizmatickú ale aj zberateľskú hodnotu.

Vznik motívu javorového listu

Motív javorového listu sa po prvý krát oficiálne objavil na kanadskej vlajke v priebehu osláv výročia vzniku Kanadskej konfederácie v roku 1867, vtedy sa Kanada mierovou cestou vymanila z područia Veľkej Británie a stala sa konfederáciou.

Unikátna mincová značka f15

Našim zákazníkom tento rok ponúkame strieborný Javorový list s mincovou značkou f 15. Jedná sa o unikátny mincový program, do ktorého sú zaradené len tie najznámejšie a najvyhľadávanejšie mince sveta. Mince, označené touto značkou naviac podliehajú veľmi striktnej limitácii 10 000 - 15 000 kusov pre celý svet. Každý rok sú netrpezlivo očakávané zberateľmi z celého sveta. Vypredané sú väčšinou už v priebehu niekoľko málo mesiacov. Aj napriek tomu sa podarilo pre Národnú Pokladnicu získať 500 exemplárov.

Ian E. Bennett, prezident Kanadskej kráľovskej mincovne

„Kanadská kráľovská mincovňa je veľmi potešená, že minca Javorový list je zaradená do kolekcie Fabulous 15. Javorový list je svetoznámy pre svoju vysokú kvalitu a čistotu striebra. Zvlášť exkluzívna je tohtoročná emisia zo znakom „f15”.”

Ian E. Bennett, prezident Kanadskej kráľovskej mincovne

Špecifikácia
Kov:
Rýdze striebro 999/1000
Priemer:
38 mm
Hmotnosť:
31,1 g
Kvalita:
BU
Nominálna hodnota:
5 dolárov
Krajina pôvodu:
Kanada
Rok emisie:
2020
Limitácia:
500 kolekcií pre Slovensko

Exkluzívna kolekcia strieborných mincí

Kolekciu Fabulous 15 (Úžasná pätnástka) tvorí pätnásť oficiálnych strieborných mincí, ktoré každoročne emitujú najvýznamnejšie a najmocnejšie krajiny sveta. Každú mincu zdobí motív charakteristický pre krajinu jej emitenta. Ide o najvyhľadávanejšie strieborné mince na svete! Momentálne máte skvelú príležitosť získať všetkých 15 mincí v prísne limitovanej kolekci. Konkrétne sa môžete tešiť aj na anglickú Britanniu, austrálsku Kookaburru, legendárneho amerického Strieborného orla a mnoho ďalších.

Strieborná minca Britannia 2020 Strieborná minca Philharmoniker2020 2020

Pre zákazníkov Národnej Pokladnice je k dispozícii len 500 kompletných kolekcií.

Ako prvú mincu zo zbierky vám ponúkame Javorový list 2020 z Kanady, ktorý je medzi zberateľmi nesmierne žiadaný. Len v tejto kolekcii je táto minca k dispozícii so špeciálnou mincovou značkou „f15“!

Výročná strieborná minca Kookaburra 2020

V rámci kolekcie Najvyhľadávanejšie strieborné mince sveta 2020 sa navyše môžete tešiť na výročnú mincu Kookaburra 2020. Táto minca sa razí v slávnej mincovni Perth od roku 1990. Tohtoročná emisia s prekrásnym dizajnom oslavuje 30 rokov a vytvára tak jedinečnú zberateľskú príležitosť!

K tejto výnimočnej zbierke získate zadarmo:

  • Elegantnú kazetu pre archiváciu mincí
  • Certifikát autentickosti ku každej minci
  • Individuálne číslovaný Certifikát vlastníctva zbierky
  • Postriebrený štítok s poradovým číslom kolekcie

Rezervujte si Javorový list 2020 ešte dnes a zabezpečte si tak prednostné právo na ďalších štrnásť najznámejších strieborných mincí z celého sveta!

Áno, chcem začať zbierať strieborné mince z kolekcie Najvyhľadávanejšie strieborné mince sveta. Objednávam si prvú mincu Javorový list 2020 za zvýhodnenú cenu iba € 29,95 vrátane poštovného a balného (namiesto € 69,95). Peniaze nezasielam dopredu, strieborná minca bude hradená pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Pokiaľ si striebornú mincu „Javorový list 2020“ ponechám, objednám si tak ďalšie strieborné mince z kolekcie „Najvyhľadávanejšie strieborné mince sveta 2020“. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu € 69,95 (+ € 3,95 poštovné a balné). Každú striebornú mincu môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola strieborná minca zakúpená. Zbieranie strieborných mincí z kolekcie „Najvyhľadávanejšie strieborné mince sveta“ môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31. 12. 2020, pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku strieborných mincí z kolekcie „Najvyhľadávanejšie strieborné mince sveta“ a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie mince z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.