Premiéra - oficiálna minca v tvare matriošky

Najslávnejšia ruská hračka v rýdzom striebre

Strieborná matrioška

Strieborná matrioška

Hodnotenie: 3.5

2
 • Rýdze striebro (999/1000)
 • Premiéra – mincu v tvare matriošky
 • Najvyššia mincová kvalita - leštené razidlo
 • Limitácia len 5 000 kusov pre celý svet
 • Neobvyklé ochranné puzdro – drevenú matriošku
 • Typ: Jednotlivý produkt
 • Dostupnosť: Máme vypredané!
Prosím informujte ma, akonáhle bude produkt opäť skladom.

Matriošku – slávnu hračku vyobrazujúcu populárny obraz ruského dievčaťa s červenými lícami a kvetovaným šálom, pozná celý svet. S veľkou radosťou Vám dnes po prvýkrát ponúkame oficiálnu striebornú mincu v tvare matriošky – jeden z najznámejších symbolov Ruska.

Minca bola vyrazená do rýdzeho striebra 999/1000 v najvyššej mincovej kvalite – lešteným razidlom. Vďaka neobvyklému tvaru a modernej technológii tampondruck, môžete obdivovať všetky detaily a farby tohto unikátu.

Unikátny tvar a spracovanie tejto legendárnej ruskej hračky sa stalo celosvetovo obdivovaným majstrovským dielom. Neváhajte získať jej numizmatickú premiéru v striebre!

Matrioška sa skladá z niekoľkých do seba vložených vystrúhaných drevených figúrok rôznych veľkostí a zhodného tvaru. Túto geniálnu kompozíciu teraz môžete obdivovať aj Vy! Numizmat je totiž vložený do unikátnej kazety, ktorá tvorí dve drevené figúrky matriošky.

Výnimočnosť tejto skutočne originálnej emisie zdôrazňuje aj nízka limitácia, bolo vyrazených len 5 000 kusov pre celý svet!

Rezerváciou emisie získate:

 • Rýdze striebro (999/1000)
 • Premiéru – mincu v tvare matriošky
 • Najvyššiu mincovú kvalitu - leštené razidlo
 • Limitáciu len 5 000 kusov pre celý svet
 • Neobvyklé ochranné puzdro – drevenú matriošku


Obohaťte svoju zbierku o jedinečnú striebornú mincu v tvare matriošky, jednej z najznámejších svetových hračiek a symbolu Ruska. Súčasťou balenia je originálny Certifikát autentickosti, potvrdzujúci všetky paramatre numizmatu a unikátne zberateľské puzdro v tvare matriošky.

V internetovej ponuke Národnej Pokladnice je k dispozícii len 40 ks tejto striebornej mince!

Prosím informujte ma, akonáhle bude produkt opäť skladom.
Špecifikácia
Kov:
Rýdze striebro 999/1000
Rozmery:
45 x 30 mm
Hmotnosť:
1 oz (31,1 g)
Kvalita:
Najvyššia mincová kvalita - leštené razidlo
Nominálna hodnota:
5 dolárov
Krajina pôvodu:
Šalomúnove ostrovy
Rok emisie:
2016
Limitácia:
5.000

Áno, objednávam si unikátnu striebornú mincu v tvare Matriošky za cenu € 159 (+ € 4,90 poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a elegantné balenie. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.