Javorový list zložený zo štyroch mincí

Po prvýkrát v numizmatike

Javorový list puzzle

Javorový list puzzle

Hodnotenie: 4.0

1
 • Inovácia - javorový list ako numizmatická skladačka 
 • Komplet až 4 oficiálnych mincí
 • 47,7 g rýdzeho striebra 999/1000
 • Oficiálna emisia Kanadskej kráľovskej mincovne
 • Len 7.500 ks pre celý svet
 • Typ: Jednotlivý produkt
 • Dostupnosť: Posledné kusy
Cena: €359

Predstavujeme jedinečnú inováciu! Po prvýkrát Javorový list ako numizmatická skladačka z oficiálnych štyroch mincí! Keď mince originálneho štvorcového tvaru poskladáte,
výsledný efekt vytvorí nádherný Javorový list v celej svojej kráse. 

Vďaka tejto numizmatickej skladačke zo 4 mincí získate až 47,7 g z rýdzeho striebra 999/1000 v kvalite reverz proof. Emisia má výnimočný vzhľad, javorový list je zrkadlovo lesklý na matnom pozadí. 

Výnimočnosť emisie zdôrazňuje aj limitácia, bolo vyrazených len 7.500 ks pre celý svet! Mince sú oficiálne emisie Kanadskej kráľovskej mincovne, ktorá je známa svojou precíznou kvalitou vyhotovenia a vysokým obsahom striebra. 

Rezerváciou unikátneho strieborného kompletu získate: 

 • Inováciu - javorový list ako numizmatická skladačka 
 • Až 4 oficiálne mince 
 • 47,7 g rýdzeho striebra 999/1000
 • Oficiálna emisia Kanadskej kráľovskej mincovne
 • Len 7.500 ks pre celý svet

Javorový list predstavuje skutočnú ikonu numizmatiky, vyhľadávanú zberateľmi na celom svete. O numizmaty emitované v roku 2017 je enormný záujem aj vďaka tohtoročnému 150. výročiu Kanady!

Každú mincu dostanete umiestnenú v individuálnej kapsuli a elegantnom boxe vyzdvihujúcom krásu sady. 

Cena: €359
Špecifikácia
Kov:
Rýdze striebro 999/1000
Celkové rozmery:
54 x 54 mm
Hmotnosť:
47,7 g
Kvalita:
Reverz proof
Nominálna hodnota:
4 x 3 doláre
Krajina pôvodu:
Kanada
Rok emisie:
2017
Limitácia:
7.500 ks pre celý svet

Áno, rezervujem si striebornú sadu štyroch mincí tvoriacich Javorový list za cenu za cenu € 359 (+ € 4,90 poštovné a balné). TTeraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a elegantné balenie. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.