Javorový list zložený zo štyroch mincí

Po prvýkrát v numizmatike

Javorový list puzzle

Javorový list puzzle

Hodnotenie: 4.0

1

  • Jedinečný strieborný komplet 4 mincí z Kanadskej kráľovskej mincovne
  • 47,7 g rýdzeho striebra 999/1000
  • Oficiálna emisia Kanadskej kráľovskej mincovne
  • Len 7.500 ks pre celý svet
  • Typ: Jednotlivý produkt
  • Dostupnosť: Obmedzené množstvo
Cena: €359

Predstavujeme jedinečnú inováciu! Po prvýkrát Javorový list ako numizmatická skladačka z oficiálnych štyroch mincí! Keď mince originálneho štvorcového tvaru poskladáte,
výsledný efekt vytvorí nádherný Javorový list v celej svojej kráse. 

Vďaka tejto numizmatickej skladačke zo 4 mincí získate až 47,7 g z rýdzeho striebra 999/1000 v kvalite reverz proof. Emisia má výnimočný vzhľad, javorový list je zrkadlovo lesklý na matnom pozadí. 

Elegantný drevený boxVýnimočnosť emisie zdôrazňuje aj limitácia, bolo vyrazených len 7.500 ks pre celý svet! Mince sú oficiálne emisie Kanadskej kráľovskej mincovne, ktorá je známa svojou precíznou kvalitou vyhotovenia a vysokým obsahom striebra. 

Javorový list predstavuje skutočnú ikonu numizmatiky, vyhľadávanú zberateľmi na celom svete. O numizmaty emitované v roku 2017 je enormný záujem aj vďaka tohtoročnému          150. výročiu Kanady!

Každú mincu dostanete umiestnenú v individuálnej kapsuli a elegantnom boxe vyzdvihujúcom krásu sady. 

Cena: €359
Špecifikácia
Kov:
Rýdze striebro 999/1000
Celkové rozmery:
54 x 54 mm
Hmotnosť:
47,7 g
Kvalita:
Reverz proof
Nominálna hodnota:
4 x 3 doláre
Krajina pôvodu:
Kanada
Rok emisie:
2017
Limitácia:
7.500 ks pre celý svet

Áno, rezervujem si striebornú sadu štyroch mincí tvoriacich Javorový list za cenu za cenu € 359 (+ € 4,90 poštovné a balné). TTeraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a elegantné balenie. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.