Exkluzívne iba v Národnej Pokladnici! Jedinečná sada 12 strieborných medailí!

Sada Bechtelerove dvere je tvrená 12 pamätnými medailami z rýdzeho striebra 999/1000, ktoré znázorňujú nádherné a historické dvere svätovítskej katedrály. Exkluzívnu sadu Bechtelerove dvere nájdete iba v ponuke Národnej Pokladnice!

Každá z dvanástich medailí je vyrazená do 1 unce rýdzeho striebra 999/1000 v kvalite razby Antique finish, ktorá jej prepožičiava charakteristickú patinu a punc starožitnosti. Medaily s mimoriadnym rozmerom 25 x 65 mm majú každá hmotnosť 31,1 gramov.

Na averznej strane každej medaily môžeme obdivovať výjavy z dverí v svätovítskej katedrály. Ide o svätých: sv. Gregor, sv. Ambróz, sv. Augustín a sv. Hieroným. Ďalej sú tu vyobrazení patróni sv. Prokop, sv. Ľudmila, sv. Ján Nepomucký, sv. Ivan a ornamentálne zdobené masky. Všetko je zvečnené podľa originálneho historického ručného diela majstra Bechtelera.

S vlastníctvom tejto exkluzívnej sady získate exemplár, ktorý spĺňa tie najvyššie štandardy:

  • 12 x 31,10 gramov rýdzeho striebra 999/1000
  • Striktnú limitáciu – iba 100 sád celosvetovo
  • Netradičný rozmer každej medaily 25 x 65 mm
  • ZADARMO náučnú brožúru a číslovanú drevenú kazetu
  • Obľúbenú kvalitu Antique finish

Staňte sa jedným zo 100 hrdých majiteľov exkluzívnej sady vyrazenej k pocte Bechtelerových dverí
svätovítskej katedrály. Získajte individuálne číslovanú drevenú kazetu a náučnú brožúru ZADARMO.

Bechtelerove dvere na 12 nádherných medailiach z rydzeho striebra 999/1000

Áno, objednávam si sadu Bechtelerove dvere svätovítskej katedrály, 12 medailí z rýdzeho striebra 999/1000 za cenu 2 490 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Cenu sady je možné uhradiť naraz alebo vo forme 5 bezúročných mesačných splátok, 5 x 498 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Nepodstupujem tým žiadne riziko, sadu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica, s. r. o. vráti čiastku, za ktorú bola zakúpená. Peniaze nezasielam dopredu, sada bude hradená pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Ponuka platí do 31. mája 2024 alebo do vypredania zásob. Národná Pokladnica, s. r. o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica, s. r. o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice, s. r. o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Striebro 999/1000
Priemer:
25 x 65 mm
Hmotnosť:
12 x 31,10 g
Kvalita:
Antique finish
Rok emisie:
2023
Limitácia:
100 sád