Nádherná emisia, ktorá nie je len obyčajnou mincou. Okrem svojej umeleckej krásy a veľmi nízkej limitácii je možné ju zavesiť na retiazku alebo stuhu. V okamžiku tak vykúzlite umelecký šperk!

Predstavujeme Vám novinku mesiaca, unikátnu mincu v zlate a krásny strieborný šperk v jednom s veľavravným názvom Strom Života.

  • Minca je vyrazená do 1 gramu rýdzeho zlata a má priemer 11 mm.
  • Šperk (Strom života) je z 8,5 gramu striebra vysokej rýdzosti (925/1000). Pre ešte vyšší lesk je plátovaný tenkou vrstvou rhodia. Priemer prívesku je 40 mm.

Jedinečnosť numizmatu podtrhuje i symbolická limitácia, len 2018 kusov. Predlohou tohoto jemného majstrovského kusu sa stal obraz rovnakého názvu od rakúskeho maliara a umelca Gustava Klimta, ktorý strom života použil ako symbol spojenia neba, zeme a podsvetia.

Rezerváciou Stromu života získate:

  • mincu s kombináciou troch drahých kovov: zlata, striebra a rhodia
  • 5 g striebra (925/1000), 1 g rýdzeho zlata (999/1000)
  • Jedinečná emisia, ktorú vďaka svojmu prevedeniu môžete mať stále pri sebe
  • Istotu nízkej limitácie, 2018 emisií na celom svete!
  • Krásnu designovu kazetu, certifikát autentickosti, ktoré ladia s emisiou

Pokiaľ premýšľate o emisii ako darčeku, ktorý kombinuje šperk, zlato, striebro a skutočné umenie s nádychom symboliky - nemôžete zvoliť lepšie. Strom života má všetko! Vzhľadom k veľmi prísnej limitácii neváhajte s rezerváciou a objednajte už dnes!  

Špecifikácia
Mince:
1 gram rýdzeho zlata (999/1000)
Šperk:
8,5 gramov striebra (925/1000)
Priemer mince:
11 mm (zlato)
Priemer šperku:
40 mm (striebro)
Hmotnosť celkom:
51 g
Kvalita:
Najvyššia mincová kvalita (Proof)
Nominálna hodnota:
10 dolárov
Krajina pôvodu:
Barbados
Rok emisie:
2018
Limitácia:
2018 kusov pre celý svet

Strom života je reprezentovaný mnohými kultúrami a náboženstvami po celom svete. Podľa niektorých moderných interpretácií je symbolom jednoty a vzájomnej prepojenosti všetkého čo je stvorené. V tom spočíva jeho podstata a význam. Často je pomenovaný ako Strom sveta a je spojený s narodením, so životom, so smrťou a so znovuzrodením v priebehu života. Obecne je Strom života považovaný za symbol spojenia štyroch elementov (vzduch, voda, oheň a zem). Šperky so Stromom života sú symbolom zrodenia, životnej sily a vitality. Pomáhajú pri nových začiatkoch v živote, prinášajú svojmu nositeľovi pozitívnu energiu, pevné zdravie a žiarivú budúcnosť.

Ďalším z významov Stromu života je, že v živote nie sme sami. Nie sme opusteným ostrovom, ale sme hlboko spojený so svetom okolo nás. Strom života však môže byť i silným symbolom rodiny a spojenia s našimi predkami.

 

Vzniká vyklíčením semienka, rastie a rozvetvuje sa. Tak ako rodina, i strom vyrastie do výšky a vidí, ako ďaleko môže ešte rásť, aby plodil nové ovocie, ktoré dáva život ďalšej generácii. Tým sa všetko znovu začína.

Svetoznámy Gustav Klimt v roku 1905 použil tento motív ako symbol spojenia neba, zeme a podsvetia. Ide o jediné Klimtove dielo, ktoré predstavuje v jeho zlatej ére "krajinu", kedy používal olejové farby s prímesou zlata.

Áno, objednávam si Strom života v zlate a striebre plátovaný rhodiom za cenu € 349 (+ € 4,90 poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Peniaze nezasielam dopredu, album bude hradený pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Nepodstupujem tým žiadne riziko, album môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bol album zakúpený. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Ponuka platí do vypredania zásob. Kompletné obchodné podmienky nájdete na www.narodnapokladnica.sk. Ako náš existujúci zákazník ste boli informovaní o spracúvaní Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje a v našich všeobecných obchodných podmienkach (nová verzia od 25. 5. 2018 z dôvodu prijatia novej legislatívy).

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.